Výroba elektrických rozváděčů pro pracovní stroje a výrobní linky, popřípadě pro měření a regulaci.

Tato činnost zahrnuje návrh, projekci a vlastní výrobu elektrických rozvaděčů dle zadání zákazníka, včetně osazení přístroji, propojení, oživení, případně i tvorby aplikačního software pro PLC, průmyslová PC či operátorské panely. Pro výrobu používáme komponenty zavedených výrobců z oboru především Schneider Electric, ABB, Rittal, Yaskawa, B&R…. Některé přístroje vyžadují odbornou montáž nebo nastavení, zde jsme připraveni tyto služby pro naše zákazníky zajistit. Naši technici potřebné práce kvalitně provedou, včetně veškeré potřebné dokumentace.

Vývoj a výroba elektronických modulů a přístrojů.

Na základě zkušeností a požadavků výrobců rozvaděčů byla vyvinuta a je nyní vyráběna řada elektronických modulů s konkrétním užitím od napájecích zdrojů přes převodníky veličin až po propojovací a reléové moduly. Tyto elektronické moduly jsou nabízeny a prodávány prostřednictvím našeho e-shopu. Kromě toho realizujeme také výrobu zakázkových elektronických modulů pro jednoúčelové stroje a zařízení. Tato řešení jsou navrhována a vyráběna přímo na míru pro konkrétního zákazníka a to včetně aplikačního software pro mikroprocesory. Z této oblasti je možné zmínit úspěšné projekty jednotek na ovládání výtahových dveří či řízení lisu na PET láhve…

Prodej zboží z oblasti automatizační techniky.

Zabýváme se i prodejem zboží z oblasti automatizační techniky, jako jsou skříně elektrických rozváděčů, elektrické přístroje, frekvenční měniče, snímače, čítače a kontrolní relé a pneumatické komponenty. Zajišťujeme také dodávky náhradních dílů pro pracovní stroje a výrobní linky na základě poptávky. Některé díly jsou již na trhu nedostupné a zde pomůžeme se zajištěním vhodné náhrady či náhradního technického řešení.